Sylwester w Wiedniu

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę spędzenia tegorocznego sylwestra poza granicami naszego kraju, w jednej z najbardziej rozrywkowych i malowniczych stolic Europy – Wiedniu. Poniższej przedstawiamy szczegóły wyjazdu.

31.12.2018 Przejazd Częstochowa – Wiedeń
godz. 5:30 Zbiórka na parkingu Klubu Politechnik
godz. 5:45 Wyjazd w kierunku przejścia granicznego z Czechami

31.12.2018 Zwiedzanie Wiednia
ok. 13:00 – Przyjazd do Wiednia. Zwiedzanie Schonbrunn: (letniej rezydencji Habsburgów) zwiedzanie zespołu pałacowego, oraz dla chętnych wejście do pałacu (cena biletu we własnym zakresie uzależniona jest od trasy zwiedzania i waha się w granicach około 16 euro).

Przejazd do Centrum, dalsze zwiedzanie: Stare Miasto – Hofburg; Pomnik Johana Straussa; Dom Mozarta; Katedra św. Szczepana; Kościół Dominikanów; Kościół Franciszkanów; Malownicze uliczki starego Wiednia; Ratusz; Parlament; Opera; Nowy Wiedeń – nowoczesna architektura HundertwasserHaus; Zwiedzanie Jarmarku Zimowego. Czas wolny na zakupy.

godz. 21:00 – Czas wolny (dla chętnych obiadokolacja)
godz. 23:00 – Zbiórka – Wieczorny wyjazd na wzgórze Kahlenberg: panorama Wiednia (z tego miejsca w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą z Turkami o Wiedeń)

godz. 00:00 – Przywitanie Nowego Roku

01.01.2019 Przyjazd do Polski
godz. 00:30 – Wyjazd do Częstochowy
godz. 07:30 – Przyjazd do Częstochowy

Cena Zawiera:
– przejazd autokarem Lux;
– ubezpieczenie;
– opiekę pilota po całej trasie przejazdu;
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
– lampkę szampana dla każdej osoby;
– sylwestrową Atmosferę!

Cena 180zł/osoba

Ważne:
1. Zapisy trwają do 21 grudnia (piątek)!
2. Aby móc przekroczyć granicę potrzebny jest dowód osobisty bądź paszport.
3. Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji miejskiej. Kwota, którą należy przeznaczyć waha się od 16 do 26 euro. Zwiedzanie obiektów w których obowiązują bilety jest dobrowolne.
4. Zapisy są realizowane poprzez email – sylwesterwczestochowie@gmail.com . W tytule maila proszę wpisać – Wiedeń. W treści dane potrzebne do ubezpieczenia – imię i nazwisko, datę urodzenia, pesel, adres stałego miejsca zamieszkania wraz z kodem pocztowym miejscowości, telefon kontaktowy.
5. Program jest ramowy i może ulec zmianie. Wjazd na wzgórze Kahlenberg uzależnione jest od warunków atmosferycznych.