Informacje

OFERTA 2018

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Satysfakcja i zadowolenie naszych odbiorców jest dla nas priorytetem, dlatego też czynimy kroki ku lepszej organizacji takich imprez. W tym roku zostało zmienione menu. Po raz kolejny obowiązuje system zaproszeń, na którym będzie odnotowany numer stolika oraz miejsce gościa. Na wszystkich stołach znajdą się winietki z oznaczonym stolikiem oraz numerem miejsca. Zaproszenia otrzymają Państwo przy zapisach. W przypadku zgłoszenia się większej grupy, proszę mieć przygotowaną listę osób z ewentualnymi uwagami odnośnie tego jak umiejscowieni mają być goście.

Uprzejmie prosimy aby przybyli goście mieli przy sobie dowód/prawo jazdy/legitymację (dokument ze zdjęciem) oraz zaproszenie. Zaproszenia pozwolą uniknąć kolejek oraz pomogą szybko odnaleźć stolik i miejsce.

Dla naszych gości przewidziane są sylwestrowe specjały przygotowane przez firmę Złote Arkady, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Przygotowane menu składa się z tradycyjnych polskich dań z nutą zagranicznych smaków. Staraliśmy się tak dobrać poszczególne pozycje, aby „wilk był syty a owca cała” 🙂

Koszt Balu 160zł/osoba. Do zobaczenia na balu!

Sylwester jest dla osób w wieku 18+. W trosce o prawidłowy i bezpieczny przebieg balu organizator uchwala niniejszy regulamin.