Dlaczego My?

1Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy zajmują się organizacją imprez tematycznych na terenie Częstochowy – bale dla studentów jak również absolwentów, licealistów i osób, które po prostu łakną zabawy w dobrym tonie i rozsądnej cenie. Co roku organizujemy bale karnawałowe, andrzejkowe, sylwestrowe. Jeśli chcesz jeszcze w tym roku przeżyć wspaniałą przygodę ostatniego dnia 2018 wspólnie z bliskimi osobami możemy Ci to zagwarantować! Bez względu na to jak licznie przybędziecie zapewnimy Wam wyśmienitą zabawę przy wspólnym stole.

Doświadczenie, pomysłowość, sprawdzeni partnerzy a przede wszystkim unikalna atmosfera, gwarantują konkurencyjną cenę, która dla osób poszukujących sprawdzonej „opcji sylwestrowej” jest najważniejszą sprawą. Naszymi partnerami są największe firmy cateringowe, ochroniarskie oraz nagłośnieniowe mieszczące się w Częstochowie i jej okolicach. Nasz sukces jest również ich sukcesem, dlatego poczucie bezpieczeństwa, dobrej zabawy, dobrego smaku, oraz dobrej ceny możemy Państwu zagwarantować.

Jeżeli jesteś singlem, pojedynczą parą, grupą zorganizowaną, osobą po 30,40,50,60 a nawet 70 i myślisz, że ten bal nie jest dla Ciebie – jesteś w błędzie! – pozwól abyśmy Cię z niego wyprowadzili 🙂